Apaugumu novākšana

Līdz ar kolhozu un sovhozu izputēšanu Latvijas teritorijā ir izveidojušies daudz apaugumu. Pārsvarā apaugumu veido aizaugušas pļavas, ceļmalas, krūmāji un grāvji.
Pēdēja laikā vērojama zemes īpašnieku aktivitāte, novācot koku un krūmu apaugumus no lauksaimniecības zemēm, jo pašvaldības uzliek sodu par aizaugušām teritorijām. Lai izvairītos no negatīvām sekām ieteicam zemju īpašniekiem, kur izveidojies apaugums, laicīgi sakopt savas teritorijas izmanojot mūsu pakalpojumus.
Apauguma novākšanai izmantojam mūsdienīgus tehniskus risinājumus, kā arī parasto motorzāģi un krūmgriezi. Platķēžu ekskavators, aprīkots ar speciālu kniebējgalvu, spēj operatīvi pārvietoties un novākt apaugumu gan sausās teritorijās, gan applūdušās pļavās.
Apaugumu novācot iegūtā koksne tiek izmanota kurināmās šķeldas ražošanai. Apauguma novākšanas cenu sastāda izcirstie krūmi un koki, kā arī to pārstrādes rezultatā iegūta koksnes biomasa, kura paliek mūsu īpašums.  Šāda norēķinu formula  kalpo par mūsu pakalpojumu samaksu, ja apaugums nav mazāks par 1ha, tadejādi īpašniekam nav jāuztraucas par apauguma novākšanas izmaksām.
Ja apauguma novākšanas prcesā iegūti īpaši vērtīgi koki, tad mēs vienojamies par papildu samaksu  zemes īpašniekam no mūsu puses.
Visus zemju īpašniekus, kuru īpašumā ir izveidojušies apaugumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem.

 

Sazinies ar mums

    Woodmart