Par mums

www.WoodMart.lv

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažādus pakalpojumus un produktus, kas saistīti ar kokmateriālu transportēšanu, iegādi un sagatavošanu. Mūsu sniegtos pakalpojumus un produktus izvēlas gan celtniecības firmas, gan privātpersonas, kas uzsākušas vai vēlas uzsākt dažāda veida būvdarbus vai remontu. Mūsu mērķis apmierināts klients – kļūstiet par tādu

thumb_up

Mūs raksturo daudzveidība

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai tiktu izstrādāta Jūsu cirsma, transportēti kokmateriāli vai arī gribat iegādāties zāģmateriālus, kokmateriālus vai bioloģisku kurināmo, Woodmark.lv spēs piedāvāt nepieciešamo. Sazinieties ar mums, izklāstiet savas vēlmes, un mēs nekavējoties sāksim darboties!

restore

Vērtsti uz ilgtermiņa attīstību

Mūsu darbības principu un kvalitātes latiņa paliek nemainīgi augsta – saviem klientiem piedāvājam tikai augstvērtīgus produktus un pakalpojumus, bet paralēli ieviešam arī dažāda veida inovācijas un modernus risinājumus kokmateriālu sagatavošanā, jo šajā tirgus nišā plānojam darboties vēl ilgus gadus.

favorite

Pielāgojamies klientu vēlmēm

Ņemot vērā klientu dažādās vajadzības un vēlmes, mūsu uzņēmums piedāvā īsā laika periodā izgatavot arī dažādus nestandarta izmēra kokmateriālus. Par darba kvalitāti parūpēsies mūsu pieredzējušie darbinieki – viņu attieksme un darba rezultāts Jūs noteikti iepriecinās!

Klientu atsauksmes

Mēs, kompānija RCBS, jau vairāk nekā 10 gadu garumā sniedzam dažāda veida būvniecības pakalpojumus. Kvalitātes aspektā kompromisus nepieļaujam, un tādēļ sadarbojamies ar Woodmart. Kvalitatīvi produkti, profesionāla attieksme un risinājums ikvienai situācijai – šīs frāzes lieliski raksturo Woodmart!

keyboard_backspace
RCBS
keyboard_backspace
Woodmart